Akakçe’de En Ucuz Fırsatları Yakala, Nays’la Hediye Para Kazan!

Nays ve Akakçe ile alışverişini ucuza getir! En ucuzu nerede Akakçe ile öğren, beğendiğin markalar Nays fırsatlarına dahil ise Nays Kart’ınla öde, hediye para kazan!

Nays ve Akakçe ile alışverişini ucuza getir hediye nakit para kazan

Nays ve Akakçe ile Nasıl Hediye Para Kazanırsın?

  • Ürün fiyatlarını Akakçe’de bulabileceğiniz ve Nays’la alışverişlerinizden hediye para kazanabileceğiniz markalar: A101, Amazon, CarrefourSA, Çiçeksepeti, Eveshop, Gratis, Hepsiburada, MediaMarkt, Migros, n11, Pazarama, Rossman, Sportive, Trendyol ve Watsons olacak şekilde sıralanmıştır.
  • Akakçe'deki mağazalarda en uygun fiyatlı ürünlere ulaşmak için tıklayın: A101, Amazon, CarrefourSA, Çiçeksepeti, Eveshop, Gratis, Hepsiburada, MediaMarkt, Migros, n11, Pazarama, Rossman, Sportive, Trendyol ve Watsons.
  • Nays web sitesi ve uygulamasında yer alan “Kampanyalar” menüsünden Nays fırsatlarına dahil olan güncel markalara ve kampanyaların limitlerine ulaşılabilir.
  • Kazanılan hediye paralar müşterinin Nays Kart’ına 3 iş günü içerisinde yatırılacak olup alışveriş işleminin iptal veya iadesi durumunda iptal edilen işlem oranında verilen hediye para geri alınır.
  • Hediye paralar, onaysız hesaplar için aylık para yükleme limitine dahildir. Aylık para yükleme limiti dolduğunda hediye para hesaba aktarılamaz.
  • İş Bankası kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Sen de Nays'la, Kazanmak Nays'ta!

Uygulama marketlerinden ya da karekodu okutarak kolayca indir.

karekodu okut indir kazan

Nays’a Katıl, Kazanmaya Başla!