Güvenlik

Şifre ve Parola Bilgilerinizi Paylaşmayın 
Parola, müşteri şifresi, TC Kimlik Numarası, kart bilgileri, kart şifresi ve tek kullanımlık şifre gibi bilgiler size ait bilgilerdir. Güvenliğiniz açısından üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmayın.
Şüpheli durumlarda işlem yapmayarak bize ulaşın.
Telefon numaranız, tuttuğunuz takımın kuruluş yılı gibi özel gün ve tarihleri ve tahmine açık bilgileri şifre olarak seçmeyin.
Güvenliğinden Emin Olmadığınız Kablosuz Ağları Kullanmayın 
Wi-Fi, Bluetooth, kızılötesi gibi kablosuz yöntemler cep telefonlarına yetkisiz erişim riski doğurabilmektedir. Bu nedenle güvenliğinden emin olmadığınız kablosuz ağları kullanmayın.
Bluetooth üzerinden gelen, kaynağını ve güvenilirliğini bilmediğiniz dosyaları da kabul etmeyin; ihtiyaç duymadığınız zamanlarda bu uygulamaları kapalı tutun.
Dolandırıcılık Yöntemleri Hakkında Bilgi Edinin 
Bilgilerinizi çalmak, cep telefonlarınıza zarar vermek gibi amaçlarla hazırlanan kötü amaçlı yazılımlara (örneğin virüsler, truva atları, solucanlar),
Çeşitli kanallardan size ulaşan ve Nays ya da resmi bir kuruluş adına hareket ettiğine sizi inandırmaya çalışarak bilgilerinizi elde etmek isteyen kişilere,
Facebook, Twitter gibi sosyal paylaşım siteleri aracılığıyla kişisel bilgilerinizi paylaşmanızı isteyen kullanıcılara (bir tanıdığınız dahi olsa) karşı dikkatli olun.
Kart Bilgilerinizin Ele Geçirilmesi Halinde Bize Ulaşın 
Kart bilgilerinizin üçüncü şahıslarca ele geçirilmesi halinde 0850 724 0 824 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak Bize Ulaşın.
Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulama Yüklemeyin 
Resmi uygulama dükkanları (Google Play Store, App Store) dışında ya da kaynağını bilmediğiniz yerlerden gönderilen SMS’te yer alan linkten indireceğiniz uygulamalar, bilgilerinizi çalmak için zararlı yazılım içerebilir.

Sen de Nays'la, Kazanmak Nays'ta!

Uygulama marketlerinden ya da karekodu okutarak kolayca indir.

karekodu okut indir kazan

Nays’a Katıl, Kazanmaya Başla!