Nays’tan Yapacağın İstanbulkart Yüklemelerine %20 Hediye Para!

Nays vapurda martılara simit atarken de metroda müzik dinlerken de yanında! İstanbulkart bakiye yüklemeni Nays üzerinden yap, %20 hediye para fırsatını kaçırma!

Naystan İstanbulkartına bakiye yükle hediye nakit para kazan

Nays’tan Yapacağın İstanbulkart Yüklemelerine Nasıl Hediye Para Kazanırsın?

  • Kampanya 1-31 Mayıs 2024 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
  • Hediye para fırsatı, Nays uygulaması üzerinden İstanbulkart’a yapılan her 10 TL ve üzeri yüklemede geçerlidir. Yükleme tutarının %20'si kadar hediye para tanımlanacaktır.
  • Kampanya dönemi boyunca bir kullanıcı en fazla 100 TL hediye para kazanabilecektir.
  • Hediye para nakit olarak Nays hesabına aktarılır.
  • Hediye paralar, onaysız hesaplar için aylık para yükleme limitine dahildir. Aylık para yükleme limiti dolduğunda hediye para hesaba aktarılamaz.

Nays’tan İstanbulkart yükleme kampanyasının detayları nelerdir?

Kampanya tarihleri arasında Nays üzerinden yapacağın her 10 TL ve üzeri İstanbulkart yüklemelerine %20, toplamda 100 TL hediye para kazanabilirsin. Hediye paran 3 iş günü içerisinde hesabına nakit olarak yatar. Hediye para kazanımı onaysız hesaplar için aylık para yükleme limitine dahildir. Aylık para yükleme limiti dolduğunda hediye para hesaba aktarılamaz.

Kampanyayla maksimum ne kadar kazanabilirim?

Nays üzerinden İstanbulkart yükleme kampanyasında, kampanya dönemi boyunca bir kullanıcı maksimum 100 TL hediye para kazanabilir.

Nays ile İstanbulkart’ıma nasıl yükleme yapabilirim?

Çok kolay! Ödemelerim > İstanbulkart adımlarını takip edip sol üst köşede yer alan + butonuna basarak İstanbulkart’ına kolayca para yükleyebilir, aynı zamanda kartını kaydedip sonraki işlemlerinde hız kazanabilirsin.

Sen de Nays'la, Kazanmak Nays'ta!

Uygulama marketlerinden ya da karekodu okutarak kolayca indir.

karekodu okut indir kazan

Nays’a Katıl, Kazanmaya Başla!