Karekod ya da Temassız Ödemelerine %5 Hediye Para Kazan!

Cüzdanın Yoksa Nays Var! Nays, karekodla ya da temassız ödeme alan tüm iş yerlerinde yanında. Üstelik yaptığın her alışverişten %5 hediye para kazan!

karekod ile temassız öde

Nays bakiyeni sadece online alışverişlerde değil mağazalardaki POS cihazlarında ödeme yaparken de kullanabilirsin.

Mağazalarda alışveriş yaparken cüzdanın ya da kartın olmadığında Nays sayesinde ödemeni karekod okutarak ya da temassız ödeme ile yapabilirsin.

Karekod ile ödemenin nasıl yapılacağı hakkında bilgiye “Karekod ile Ödeme” sayfasını ziyaret ederek öğrenebilirsin.

Mobil temassız ödemenin nasıl yapılacağı hakkında bilgiye "Temassız Ödeme" sayfasını ziyaret ederek öğrenebilirsin.

Üstelik karekod okutarak ya da mobil temassız ödeme ile yapacağın alışverişlerde %5 hediye para kazanabilirsin. Kampanya şartlarına uygun yaptığın alışverişlerde aylık 50 TL’ye kadar hediye para kazanabilirsin. Kazandığın hediye para Nays hesabına eklenir, dilediğin gibi kullanırsın.

Karekod/Temassız Ödeme ile Nasıl Hediye Para Kazanırsın?

  • Kampanya 1-31 Mayıs 2024 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanya döneminde Nays kullanıcılarına karekod okutarak ya da mobil temassız ödeme ile yapacakları her alışveriş için %5 hediye para tanımlanacaktır.
  • Kampanya döneminde Nays kullanıcısının faydalanabileceği hediye para tutarı 50 TL ile sınırlıdır. Kullanıcı bu tutara tek bir alışverişte ulaşabileceği gibi parçalı alışveriş yaparak da ulaşabilir.
  • Hediye para kazanabilmek için harcama tutarının 50 TL ve üzeri olması gerekir.
  • Hediye para tutarları 3 iş günü içerisinde Nays hesaba geçecek olup, alışveriş işleminin iptal ve iadesi durumunda iptal edilen işlem oranında verilen hediye para geri alınır.
  • Hediye para nakit olarak Nays hesabına aktarılır.
  • İş Bankası kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Hediye Paralar, onaysız hesaplar için aylık para yükleme limitine dahildir. Aylık para yükleme limiti dolduğunda hediye para hesaba aktarılamaz.
  • Karekod ve Temassız Ödemeye %5 hediye para kampanyası A101, BİM, CarrefourSA ve Migros marketlerinden, Burger King restoranlarından yapılan harcamalarda; İş Kültür Yayınları, Flo, Genel Giyim Kampanyasından yapılan alışverişlerde, Kozmetik Kampanyasından yapılan alışverişlerde ve kuyum harcamalarında geçerli değildir.
Kampanyadan nasıl faydalanabilirim?

Karekod ile ödeme kabul eden tüm POS cihazlarında Nays hesap bakiyen yeterli ise; uygulamayı açıp karekod işlemlerine tıklaman ve POS cihazındaki karekodu telefonuna okutup işlemi onaylaman gerekir. İşlemin sonucunu POS cihazından kontrol edebilirsin.

Temassız ödeme kabul eden tüm POS cihazlarında Nays bakiyen yeterli ise; POS cihazına telefonunu yaklaştırman yeterli. İşlemin saniyeler içerisinde gerçekleşir. Temassız Ödeme sayfasından Nays Kart'ını mobil temassız işlemlere nasıl açacağın hakkında bilgiye ulaşabilirsin.

En fazla ne kadar hediye para kazanabilirim?

Karekod ile Ödeme Hediye Para Kampanyası’ndan kampanya döneminde maksimum 50 TL kazanabilirsin.

Kampanya hangi iş yerlerinde geçerli?

Karekod oluşturabilen POS cihazına sahip tüm işyerlerinde,
Temassız ödeme kabul eden POS cihazına sahip tüm iş yerlerinde alışveriş yapabilirsin.

  • Karekod ve Temassız Ödemeye %5 hediye para kampanyası A101, BİM, CarrefourSA ve Migros marketlerinden, Burger King restoranlarından yapılan harcamalarda; İş Kültür Yayınları, Flo, Genel Giyim Kampanyasından yapılan alışverişlerde, Kozmetik Kampanyasından yapılan alışverişlerde ve kuyum harcamalarında geçerli değildir.

Alışveriş işleminde şifre istenir mi?

750 TL ve üzeri alışverişlerinde senden POS cihazına 4 haneli şifreni girmen istenir. Nays Kart şifreni;

Sayfam > Ayarlar > Kart Ayarları > Kart Şifresi Belirle butonuna basarak belirleyebilirsin.

Sen de Nays'la, Kazanmak Nays'ta!

Uygulama marketlerinden ya da karekodu okutarak kolayca indir.

karekodu okut indir kazan

Nays’a Katıl, Kazanmaya Başla!